3 miejsce LKS Rybie!!!

Po wczorajszej porażce w zaległym meczu Jaworzanki z KS Tymbark II drużyna seniorów LKS Rybie na kolejkę przed końcem (pauzuje w ostatniej kolejce) jest pewna zajęcia 3 pozycji w końcowej tabeli.

Jest to bardzo dobry wynik po średniej pierwszej części sezonu. Drużyna z Rybia odniosła 5 zwycięstw na 6 meczy w rundzie rewanżowej ustępując jedynie Słomce Siekierczyna. Na szczegółowe podsumowanie poczekamy jeszcze do ostatniej kolejki. Walka o pierwsze miejsce w Klasie B rozegra się między Ostrą Olszówka, a Słomką Siekierczyna. Oba zespoły zagrają mecze na wyjeździe. W komfortowej sytuacji jest zespól z Ostrej, który ma punkt przewagi nad Słomką. Jeśli lider wygra będzie to chyba największy sukces zespołu, który po raz pierwszy zagra w Klasie A. Może również okazać się, że awans wywalczy drużyna z 2 miejsca jednak trzeba poczekać jeszcze na rozstrzygnięcia w wyższych poziomach rozgrywkowych związane z reorganizacją III ligi...