Kolejna wygrana 4:1!

Seniorzy LKS Rybie odnoszą kolejne zwyciestwo 1:4 na ciężkim terenie w Jaworznie.

Zespół z Rybia rozpocza bardzo dobrze spotkanie, ale brakowało skuteczności. To sie zemściło pod koniec połowy gdzie stracilismy bramke po rzucie karnym. Na przerwe schodzilismy przegrywajac 1:0.

Na drugą połowe zmieniliśmy nieco ustawienie taktyczne. Od razu wróciliśmy do swojej gry. A koncertowo w ataku zagrał Miroslaw Korta. Najpierw wypracował sobie sytuację na 1:1, a potem wykorzystal karnego i juz prowadziliśmy 2:1. Uspokoilismy grę i przeprowadzajac kontre znów strzelił Mirosław Korta zaliczajac klasycznego hat-tricka, a asystę zaliczył po wejsciu na boisko Paweł Gancarczyk i było 3:1. Kolejną bramkę również zdobył Mirosław Korta po podaniu z "piątki" Adriana Korty. Cały zespół ciężko pracował na wygrana o czym świadczy aż 9 żółtych kartek w sumie dla obu drużyn. Swój mały jubileusz obchodził Mateusz Młyński , który zagrał jako kapitan z okazji 50 oficjanego spotkania dla LKS Rybie. Gratulujemy!