Kolejne Trzy Punkty dla LKS Rybie !!!

Kolejne trzy punkty dla LKS Rybie! Tym razem komplet punktów został zainkasowany z drużyną Jaworzanki.

LKS Rybie - Jaworzanka Jaworzna 3:0

Autorzy bramek: Patryk Piwowarczyk (asysta Paweł Gancarczyk), Mateusz Młyński (asysta Adrian Korta), Adrian Korta (bezpośrednio z rzutu wolnego).

W kolejnym spotkaniu LKS odnosi pewne zwycięstwo. Mogło być ono zapewne bardziej okazałe ale brakuje Naszej drużynie skuteczności. Kilka razy przyjezdnych od utraty bramki ratowały słupek bądź poprzeczka. Pierwsza połowa była poprawna w Naszym wykonaniu, w drugiej wkradło się troszeczkę rozluźnienia i Jaworzanka mogła pokusić się o strzelenie honorowego gola. Jednak Nasi przeciwnicy byli nieskuteczni albo na posterunku był Nasz bramkarz. Na indywidualne wyróżnienie, szczególnie w pierwszej połowie, zasługuje Adrian Korta (bramka i asysta), który już w kolejnym spotkaniu prezentuje wysoką jakość piłkarską zarówno w obronie jak i pod bramką rywali.

Za tydzień udajemy się na mecz do Tymbarku.