Ostatni mecz seniorów LKS-u !!!

04.06.2016 o godz. 11:00 na Stadionie w Sadku LKS Rybie rozegra ostatni mecz ligowy z KS Tymbark. Wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Będzie to ostatnie spotkanie Seniorów w tym sezonie ponieważ w ostatniej kolejce pauzujemy. Wiemy już, że mamy tylko matematycznych szans na awans jednak będziemy walczyć chodź by nawet o ostatnie miejsce na podium. Które zajmiemy miejsce dowiemy się częściowo już po meczu z KS II Tymbark.

Z KS II Tymbark spotkamy się po raz 4. Do tej pory wygraliśmy z nimi 2 raz i 1 raz schodziliśmy z murawy pokonani. Mimo to bilans bramkowy mamy niekorzystny 7:8 czas go poprawić. LKS Rybie ma najdłuższą serię zwycięstw w meczach ligowych. Mamy nadzieję, że zakończy sezon 5 wygraną z rzędu