Przegrana w zaległym spotkaniu z Witowem Mszana Górna!

Dnia 11 listopada Drużyna Seniorów LKS Rybie rozgrywała wyjazdowy, zaległy mecz w Witowem Mszana Górna. Tym razem drużyna gospodarzy okazała się lepsza i zwyciężyła 3:0. Jest to pierwsza porażka Naszej drużyny w bieżącym sezonie.

Największym sukcesem w tym spotkaniu w wykonaniu Naszej drużyny było skompletowanie składu. Udane debiuty w aktualnych rozgrywkach zaliczyli Rosiek Andrzej(bramkarz) oraz Kolarz Kamil (pomocnik/obrońca). Liczymy na ich kolejne dobre występy. Niektórzy zawodnicy występowali także z lekkimi kontuzjami. Oczywiście te czynniki nie umniejszają w żadnym stopniu zasłużonego zwycięstwa drużyny przeciwnej ale raczej pokazują, że nie dysponujemy zbyt szeroką kadrą.

Wszystkie bramki dla gospodarzy padły po stałych fragmentach gry:

1:0 - 25' (dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał głową zawodnika gospodarzy),

2:0 - 46' (rzut karny),

3:0 - 59' (dośrodkowanie z rzutu rożnego i strzał głową zawodnika gospodarzy).

Mecz był ostatnim spotkaniem rundy jesiennej w Limanowej Klasie B. Zatem drużynę seniorów czeka teraz odpoczynek od zmagań ligowych, a powrót będzie dopiero na wiosnę (kwiecień 2018).