Przygotowania do Rundy Wiosennej!!!

Po zimowej przerwie drużyna Seniorów LKS Rybie rozpoczyna przygotowania do rundy rewanżowej. Zgodnie z terminarzem "wiosnę" rozpoczniemy od spotkania z Witowem Mszana Górna (29 kwiecień). Inauguracja rozgrywek musi być jednak poprzedzona odpowiednimi przygotowaniami. I tak konieczne będzie rozegranie kilku meczy kontrolnych. Oto ich plan:

- Słomka Siekierczyna - LKS Rybie ( 24 marca, godzina 10:00, stadion w Słopnicach)

- Trzciana 2000 - LKS Rybie (6-8 marca pierwszy mecz, 20 kwietnia drugie spotkanie)

- LKS Rybie - Jodłownik Junior Starszy (14-15 kwietnia)

- LKS Rybie - Płomień II Limanowa (22 kwietnia)

Szczegółowe informacje dotyczące kolejnych poszczególnych spotkań będą podawane na bieżąco na Facebook-u. Istotne znaczenie przy rozgrywaniu następnych meczy będą miały warunki pogodowe, a co z tym się wiąże możliwość rozgrywania spotkań na boisku z naturalną nawierzchnią. Jeżeli będą chęci oraz warunki to zostaną zorganizowane prze rundą jeszcze jakieś dodatkowe sparingi.

Treningi - konkretne informacje będą zamieszczane na Facebook-u. Aktualnie czekamy na poprawę pogody aby móc je rozpocząć bądź na Orliku w Nowym Rybiu lub na Stadionie na Sadku.

Zaproszenie - wszystkich zainteresowanych możliwością reprezentowania barw LKS-u zapraszamy na treningi oraz sparingi. Pierwsza możliwość zaprezentowania się będzie już niebawem - tj. 24 marca w Słopnicach gdzie zmierzymy się w meczu kontrolnym ze Słomką. Więcej informacji u kierownika drużyny (Mateusz Młyński - 663 573 143) lub Prezesa (Grzegorz Kruczek 519 590 038).