Runda Wiosenna!!!

25 kwietnia bieżącego roku drużyna Trampkarzy LKS Rybie rozpocznie zmagania w II Lidze Trampkarzy Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej meczem z Krokusem Przyszowa. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00 na stadionie w Rupniowie. Zbiórka o godzinie 9:15 na stadionie. Po udanej rundzie jesiennej, w której osiągnęliśmy zasłużony awans, przyjdzie zmierzyć nam się w wyższej klasie rozgrywkowej. Jako beniaminek musimy z jednej strony walczyć o utrzymania a z drugiej chcielibyśmy zrobić „troszeczkę zamieszania” i powalczyć o najwyższe miejsca w lidze. Wszystko w zasadzie rozstrzygnie się w siedmiu zapewne bardzo emocjonujących kolejkach, które zakończą się 6 czerwca 2015. Warunki atmosferyczne nie pozwoliły przeprowadzić nam zbyt długiego okresu przygotowawczego i dopiero ostatnio udało nam się wejść na duże boisko. Mankamentem była również frekwencja zarówno na sparingach jak i na treningach. Pozostaje mieć nadzieję, że rozgrywki ligowe zostaną potraktowane przez niektórych zawodników poważniej abyśmy znów mogli wygrywać mecze i osiągać sukcesy. Do startu rundy mamy jeszcze tydzień i koniecznie musimy go dobrze wykorzystać. Dlatego jutro planowany jest trening strzelecki na stadionie na Sadku o godzinie 16:00. Wyjazd spod szkoły godzina 15:50.

Obecność wszystkich zawodników obowiązkowa!!!