Turniej Trampkarzy Starszych 2016!!!

W Halowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Limanowa, który co roku organizowany jest w czasie ferii zimowych spotkali się trampkarze starsi z 6 klubów sportowych z terenu Gminy Limanowa. Turniej rozegrany został na hali sportowej przy Zespole Szkół w Rupniowie.

Zawody przeprowadzone zostały w dwóch grupach w 10 minutowych meczach, z których do dalszych rozgrywek awansowały po dwie drużyny. Piłkarskie pojedynki rozgrywane w duchu fairplay, emanowały duchem walki, a zawodnicy swoją postawą potwierdzali silną wolę zwycięstwa. Od pierwszego gwizdka sędziego rozgorzała prawdziwa sportowa walka o każdy metr parkietu. Młodzi zawodnicy z sercem i poświęceniem angażowali się w każdą przeprowadzaną przez siebie akcję. Turniej stał na dobrym piłkarskim poziomie, a każdy mecz przynosił bardzo wiele emocji. Zawody wygrała drużyna z LKS Rybie, która w zaciętym finale pokonała drużynę z Siekierczyny.

Skład LKS Rybie: Linca Patryk (bramkarz), Korta Adrian, Linca Oskar (kapitan), Kurzeja Szymon, Knap Bartłomiej, Piechnik Mateusz, Jurek Eryk, Kulig Jakub.

Trener i Sztab Szkoleniowy : Mateusz Młyński, Malec Sylwester, Trojański Marcin i Korta Paweł.

Z pewnością o zwycięstwo byłoby bardzo trudno gdyby nie determinacja drużyny oraz silne wsparcie ze strony trybun. Dzięki wielkie dla wszystkich sympatyków LKS Rybie, którzy licznie przybyli na Turniej wspierać Naszą drużynę!!!

Drużynie trampkarzy życzymy dalszych sukcesów i jeszcze raz Gratulujemy!!!:)

Końcowa Klasyfikacja:

• I miejsce - LKS Rybie