Walka o fotel lidera

W B Klasie Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej trwa zacięta walka o fotel lidera po 5 kolejce na pierwszym miejscu znajduje się Stradomka Skrzydlna lecz za nią z tą samą ilością punktów jest LKS Mordarka, która walczy o powrót do A Klasy po nieudanym poprzednim sezonie, który właśnie zakończył się spadkiem tej drużyny do niższej klasy rozgrywkowej.

Tuż za tymi drużynami jest Śnieżnica Kasina Wielka ze stratą tylko punktu, a czwarty Uran Łukowica traci 3 pkt lecz ma do rozegrania jeden zaległy mecz z Starówką Stara Wieś, który odbędzie się 21 października.

Ciekawi zapowiada się przedostatnia kolejka rundy jesiennej gdzie obecny lider Stradomka Skrzydlna podejmie trzecią drużynę Snieźnicę Kasine Wielką, która w 5 kolejce rozbiła wysoko u siebie KS II Tymbark. Pozostałe mecze tej kolejki również zapowiadają się interesująco...

Wyniki 5 kolejki:

Uran Łukowica0-1LKS Mordarka30 września, 11:00