Zapowiedź 12 kolejki

Walka o awans zbliża się w decydującą fazę. Na polu bitwy pozostają 4 drużyny: Stradomka Skrzydlna, LKS Mordarka, Śnieźnica Kasina Wielka i Uran Łukowica. Do końca pozostały już tylko 3 kolejki. O to mecze 12 kolejki, która zostanie rozegrana 26 maja (niedziela):

STARÓWKA STARA WIEŚ-OSTRA OLSZÓWKA RABA NIŻNA15:00

Obie drużyny straciły już szansę na awans jednak pozostaje im walka o prestiż.Wynik meczu z jesieni to 2:1 dla Ostra Olszówka Raba Niżna

ORKAN NIEDŹWIEDŹ -STRADOMKA SKRZYDLNA11:00

Gospodarze, którzy w tym sezonie wrócili do seniorskiej piłki podejmą drużynę, która walczy o awans. Stradomka po przegranej u siebie w ubiegłym tygodniu nie może sobie już pozwolić na żadne wpadki. W meczu z jesieni lepsi okazali się zawodnicy z Skrzydlnej wygrywając 2:1

LKS MORDARKA-URAN ŁUKOWICA11:00

Ten mecz zapowiada się najciekawiej. Zmierzą się w nim dwie drużyn walczące o Klasę A. Uran jeśli chce zachować jeszcze takie szanse nie może przegrać tego meczu. Natomiast gospodarze będą chcieli wygrać ten mecz, aby utrzymać kontakt z Stradomką na wypadek gdyby ona wygrała swój mecz.W meczu z jesieni gracze Mordarki okazali się lepsi ale tylko o jedną bramkę wygrywając 1:0.

KS II Tymbark -ŚNIEŻNICA KASINA WIELKA1:2

Mecz został rozegrany 1 maja. Jak widać spotkanie zakończyłosię bez większych niespodzianek.