Pogrom na Starej Wsi w wykonaniu Naszej drużyny. Wygrana aż 17:1!!!

4 października naszej drużynie w spotkaniu wyjazdowym przyszło się zmierzyć z zespołem ze Starej Wsi. Wygraliśmy ten mecz aż 17:1. Przeciwnik nie postawił nam zbyt "wysokiej poprzeczki". Cieszą na pewno dwie rzeczy. Po pierwsze kolejne trzy punkty. Po drugie bardzo dobra dyspozycja rezerwowych, którzy już około 10 minuty meczu otrzymali wszyscy szanse aby zagrać. Świetny występ zaliczył Eryk Jurek, który zdobył swoją pierwszą bramkę w karierze w oficjalnym spotkaniu. Swoją wysoką formę potwierdził kolejny rezerwowy Jakub Przechrzta strzelając dwie bramki. Natomiast coraz lepsze występy zaliczają Kamil Dudek i Jacek Mucha. Zawodnicy z pierwszego składu tacy jak Oskar Linca(3 bramki), Szymon Kurzeja(6 bramek) Adrian Korta(4 bramki) oraz środkowi Bartłomiej Knap(kilka asyst) i Mateusz Kwarciak( kilka asyst) swoją grą potwierdzili, że prezentują wysoki poziom piłkarski. W tym spotkaniu przyjemnie oglądało się również grę naszych bocznych obrońców (Jakub Paszkot oraz Michał Malec), którzy swoimi ofensywnymi wejściami i precyzyjnymi podaniami wzdłuż bocznej linii inicjowali groźne akcje naszego zespołu.

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:0.

Całej drużynie należą się GRATULACJE i byle tak dalej chłopaki!!!

W następnym tygodniu również zagramy na wyjeździe na Starej Wsi. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie Słomka Siekierczyna. Jest to dla naszego zespołu bardzo istotne spotkanie dlatego obecność na treningach obowiązkowa!!!

Trening w niedzielę o godzinie 16:30!!!