Autor:

Admin

Utworzono:

05.08.2018

Krokus od początku przejął inicjatywę i na pierwszą bramkę nie trzeba było długo czekać. W 8minucie po podaniu od Artura Sosnowskiego piłkę do siatki skierował Adrian Leśniak i było 1:0. Kilka minut później, po złym wybiciu piłki przez obrońcę Uranu w sytuacji 1 na 1 z bramkarzem mógł znaleźć się Bartek Trela. Mógł, bo na 17 metrze został sfaulowany i zawodnik Uranu obejrzał czerwoną kartkę. Mimo przewagi zawodnika, a także przewagi na boiskunasi seniorzy nie zdobyli bramki do końca pierwszej połowy.

O ile w pierwszej połowie piłkarze Uranu jeszcze starali się atakować, to w drugiej połowie widać było, że grają jednego zawodnika mniej i opadają z sił. Nasi seniorzy dominowali i tworzyli kolejne sytuacje. Można tylko powiedzieć, że gdyby nie niska skuteczność graczy Krokusa, to zwycięstwo mogłoby być dużo wyższe. Swoje premierowe bramki w seniorach zdobyli Kamil Wojcieszak oraz Jakub Król. W 90 minucie wynik meczu ustalił Adrian Leśniak i Krokus bez większych problemów awansował do II rundy Pucharu Polski.