Najwyższe zwycięstwo w historii klubu!!!

Zwycięska passa trwa... Dzisiaj Seniorzy LKS Rybie podejmowali Płomień II Limanowa na stadionie w Sadku. Do meczu podeszliśmy bardzo skoncentrowani. Zaowocowało to wynikiem i historyczne najwyższe zwycięstwo w oficjalnych meczach aż 8:0.

Już po pierwszych akcjach było widać, że to my będziemy dyktować warunki w tym meczu. Po faulu rzut wolny z za pola karnego. Do piłki podchodzi Adrian Korta. Po pięknym uderzeniu w stronę okienka piłka wpada do siatki. Kolejny rzut wolny niemal w identycznym miejscu. Do piłki podchodzi Tomasz Trojański i Mirosław Opach. Uderza ten pierwszy płaskim strzałem po ziemi i już 2:0. Następna piękna akcja Marcina Trojańskiego skrzydłem  razem z Mateuszem Młyńskim rozmontowali obronę  rywali. Końcowe podanie Marcina do Mateusza i 3:0. Tym razem skrzydłem przebijał się Tomasz Trojański, który został sfalowany w polu karnym. Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi Adrian Król po powrocie z za granicy. Pewnym strzałem pokonał bramkarza i już 4:0. W krótkim odstępie czasu drugi rzut karny po zagraniu ręką zawodnika Płomienia. Do piłki podchodzi Paweł Korta i 5:0. Koniec pierwszej połowy.

Drugą połowę rozpoczęliśmy spokojniej, ale nadal atakując bramkę Płomienia. W 50 min boisko opuścił Paweł Kort, a zastąpił go Andrzej Linca. Kolejna piękna akcja Marcin Trojańskiego i cudowne dośrodkowanie w pole karne, które szczupakiem wykańcza Adrian Król 6:0. Znowu faul przed polem karnym. Do piłki podchodzi Adrian Korta, który po raz drugi dzisiaj pokonuje bramkarza gości i 7:0. Druga zmiana w zespole LKS Rybie w 71 minucie schodzi Tomasz Trojański, a wchodzi Grzegorz Kruczek. Znowu skrzydłem przedziera się w super formie Marcin Trojański, który posyła dośrodkowanie. Piłka przelatuje przez pole karne, a strzałem z główki zamyka Adrian Korta, który ustrzela hat-tricka. Mecz kończy się wynikiem 8:0.